Корзина
25 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Производство пеллет 150-900 кг в часУзнать больше
+380964755114
+380954914665
tmagro.com.ua
Корзина

AGROSHOW в Черкассах 2018

AGROSHOW в Черкассах 2018

AgroShow

Завод Сельхозобладнання ТехноМашСтрой яка була представлена на AGROSHOW Ukraine 2018 in Cherkassu,показавши великий  спектр модельного ряду для грануляції комбікорму та піллет і подрібнювачі гілок та біомасси : Гранулятори битові та промислові кормів і піллет , Экструдери, Лінії Гранулювання , Гілкоподрібнювачі , Подрібнювачі сіна та зерна. Наші  спеціалісти  демонстрували обладнання в роботі , та пояснювали як краще створити свій бізнес в Агро сфері з не великим капіталом. Минулого року ми перемогли в номінації  Підтримай Українського Віробника.

У 2018 році міжнародний експо-фест став найбільшим діловим заходом у м.Черкаси. Географічне розташування робить його максимально доступним для більшості відвідувачів з України. Територія проведення дозволяє щорічно розширювати експозицію та залучати ще більше учасників з-за кордону.

16-19 травня на території аеропорту у м. Черкаси відбувся міжнародний агропромисловий експо-фест AGROSHOW Ukraine 2018. Це сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформи. Сьогодні AGROSHOW – це ділове середовище у географічному центрі – м. Черкаси, що об’єднує інтереси компаній-учасників з різних регіонів України, з-за кордону та більше 9000 відвідувачів щороку. Це місце для діалогу приватного бізнесу, держави, профільних асоціацій та іноземних представників.

 

Другие новости