Виробництво комбікорму, основи
Якщо Ви задалися питанням, "як зробити комбікорм? або "як організувати виробництво комбікорму?", значить Ви прийшли за адресою.
Насамперед варто відзначити, що виробництво комбікорму вимагає від Вас точного розуміння кінцевої мети. Вкрай важливо визначитися з форматом і масштабами.
Якщо Ваша основна задача зробити комбікорм для бройлерів, кролів або свиней вашого домашнього господарства, то для цих цілей Вам буде цілком достатньо звичайного гранулятора або робочої частини гранулятора (цей варіант найбільш підійде Вам тільки при вмінні працювати з металом).
Більш серйозним завданням є облаштування комбікорму для великого тваринницького комплексу, або для побудови бізнесу на продаж готового комбікорму. У цьому випадку одним гранулятором обійтися не вийде і Вам неодмінно знадобиться безліч пов'язаних між собою компонентів. Для подрібнення сіна і зерна має сенс застосовувати сеносенорезку, зерноподрібнювач, або молоткову дробарку. Для якісного і швидкого змішування подрібнених компонентів майбутньої кормової гранули потрібно кормозмішувач. Для подачі готової кормової суміші в гранулятор оптимальним буде перевантажувальний бункер з шнеком точної подачі. Природно, що формувати гранулу буде ядро системи - гранулятор. Навряд чи Вам вдасться обійтися без просіювача-охолоджувача гранул, з допомогу якого гранули корми легко відокремлюються від незагранулированных залишків. Подавання готової гранули у біг-бег успішно виконується з допомогою стрічкового транспортера. Якщо Ви плануєте відразу ж упаковувати готовий корм в тару - незамінними помічниками будуть: охолоджувач гранул, дозатор-фасувальник та зварювач мішків.
Вибрати правильну комплектацію обладнання без консультації з менеджером заводу-виробника теж можливо, але скоротити час пошуку в рази, а також не помилитися з вибором Вам однозначно допоможуть наші фахівці.