Загальна характеристика валкового преса для вугільного пилу ФПУ.

Завод ТОВ "Техномашстрой" розробив спеціальне механічне устаткування, яке стискає частки вугільних порошків, сухих порошків, гіпсу, коксу, залізних ошурок і різних металевих мінеральних порошків в пресовану форму - Валковий прес для вугільного пилу .
Представлене Вам обладнання, може використовуватися в лиття подрібненого вугілля і деревного вугілля, котелень матеріалів, вогнетривких матеріалів, медичних матеріалів, металургійних матеріалів у побутовому використанні. Головним завданням прес машини є: поліпшити коефіцієнт використання ресурсів сировини і зменшити кількість відходів, при його горінні, а також зменшити складність транспортування та використання. Валковий прес для брикетування, може бути використане в металургійній, вугільнфй, гірничо-рудній, цементній промисловості.
Прес складається з станини і розміщених в ній два валка з шийками і формующими осередками, забезпечені підшипниковими опорами та індивідуальними приводами обертання, виконаними у вигляді засобів створення крутного моменту, закріпленого у вертикальних стійках. Шестерна передача з'єднує ці засоби з валками. Вузол переміщення валків при зміні навантаження виконаний у вигляді супортів, закріплених на станині з можливістю повороту. Засоби створення крутного моменту виконані у вигляді гідромоторів. Статори гідромоторів закріплені у вертикальних стійках, а до роторів приєднані опорні вали. На опорних валах розміщені провідні шестерні, що входять у зчеплення з встановленими на шийках валків шестернями, що утворюють шестерну передачу. Вузол переміщення валків при зміні навантаження містить гідроциліндри, встановлені шарнірно на станині преса і мають штоки, сполучені шарнірно з супортами. Гідромотори і гідроциліндри мають загальну систему живлення і з'єднані паралельно. На вході в гідроциліндр встановлений клапан тиску. В результаті забезпечується підвищення надійності роботи пристрою, зносостійкості підшипникових вузлів, спрощення обслуговування преса при заміні валків без необхідності демонтажу елементів приводу.
Види використання валкового преса.
· Для ущільнення порошкового заліза. Сировина може бути безпосередньо впроваджено у виробництво після дроблення без додавання води. Спосіб може використовуватися для придавлення вугільного порошку, залізного порошку, коксівного вугілля, алюмінієвого порошку, залізних тирси, листового оксиду заліза, вуглецевого порошку, шлаку, гіпсу, хвостів, шламу, каоліну, активованого вугілля, коксу та інших порошкових матеріалів і залишків відходів електростанції, металургії, вогнетривкій промисловості, хімічній промисловості, енергетиці, транспорті, опалення і т. д.
· Для пресування залізного порошку і являє собою різновид широко використовуваного обладнання для обробки металевого порошку у вугільній промисловості, металургії та хімічній промисловості. Брикети, виготовлені на цьому обладнанні, можуть бути використані в якості металлоплавильных матеріалів і хімічних реагентів. Ось кілька хороших прикладів: металургійний завод переробляє залізорудні порошкові брикети для виробництва сталі; хімічний завод використовує брикети з млина для виробництва феросиліцію.
· Для брикетування оксидних відкладень. Машина для брикетування оксиду окалини в основному використовує відходи залізної сировини, такі як окислення, пил, зола, шлак доменної печі, порошок марганцю, порошок кремній-марганцевого сплаву, порошок концентрату залізної руди, а також мінерали кольорової металургії. Він може завершити плавку і пресування кульок всіх порошкоподібних матеріалів, які повинні бути розплавлені в печі.
· Для порошкового заліза. Машина для брикетування порошкового заліза спеціально використовується для придушення залізного порошку. У процесі пресування необхідно додати спеціальні сухі порошкові клеї. Одноразова швидкість формування може досягати близько 90%. Залізний концентрат після пресування може бути використаний у різних галузях промисловості, що може знизити втрати ресурсів і значно підвищити ефективність виробництва. Багато великих залізорудних шахт використовують машини для брикетування порошкового заліза і застосовують їх, що дає хороший ефект при менших інвестиціях і незабаром приносить вигоди.
Пресування є більш ефективним способом, ніж, наприклад, гранулювання, оскільки порошкоподібна маса не обов'язково повинна бути попередньо оброблена або рівномірно подрібнена через подрібнювач, що призводить до зменшення витратної сторони при підготовці сировини.
Ще однією перевагою брикетування є те, що виробництво може бути децентралізовано. Брикетування відходів і побічних продуктів їх повторне використання на місці для виробництва енергії замість їх транспортування в інше місце або на звалище може заощадити витрати на логістику і утилізацію. Пресування зазвичай використовує менше квтг на тонну виробленого.
Переваги брикетування біомаси не обмежуються використанням сучасних промислових установках або твердопаливних котлах. В країнах використання брикетів все частіше замінює дрова і деревне вугілля, а завдяки використанню багатьох відходів в польових або технологічних умовах збезлісення і скорочення викидів CO2.
На сьогоднішній день «ТехноМашСтрой» є одним з лідерів у виробництві механічних пресів, і компанія продовжує розробляти рішення, щоб зробити прес найкращою альтернативою для ущільнення вугільного пилу.
Далее мы наведем наиболее важные преимущества сравнения брикетов, добытых путем использования прессования с пеллетами:
Инвестиционные затраты - меньше для брикетирующего завода, не только самого пресса, но и всех других установок, таких как электрооборудование, охлаждение, размеры зданий и т. д.
Эксплуатационные расходы - энергопотребление меньше, особенно потому, что не нужно сокращать сырье в той же степени. Стоимость запасных частей ниже, а операции проще.
Простая технология - пресс может эксплуатироваться квалифицированными рабочими и не требует большого образования.
Вміст вологи - прес може витримувати більш високу вологість у сировину - від 6-18%.
Децентралізоване виробництво – пресовану форму можна проводити на місці, де знаходиться сировину, що значно економить витрати на логістику.
Витрати на логістику - брикети мають високу насипну щільність, але порівняно з окатишами найкраще підходять для перевезення на вантажівці, оскільки насипна щільність достатня для досягнення максимального тоннажу на навантажувачі.
На сьогоднішній день «ТехноМашСтрой» є одним з лідерів у виробництві механічних пресів, і компанія продовжує розробляти рішення, щоб зробити прес найкращою альтернативою для ущільнення вугільного пилу.